Loading Events
Encontrar Eventos

Navegación entre vistas de Eventos

Ekitaldiak iraila 2018

Navegación en Calendario Mensual

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Santa Catalina

Santa Catalina

iraila 10 @ 1:00 pm - 2:00 pm

11

CES Vedruna

CES Vedruna

iraila 11 @ 10:30 am - 11:30 am

La Compasión Escolapios

La Compasión Escolapios

iraila 11 @ 1:00 pm - 2:00 pm

Jaso

Jaso

iraila 11 @ 1:00 pm - 2:00 pm

12

Felix Urabayen

Felix Urabayen

iraila 12 @ 9:00 am - 10:00 am

IES Julio Caro Baroja

IES Julio Caro Baroja

iraila 12 @ 9:10 am - 10:10 am

Sta Luisa de Marillac

Sta Luisa de Marillac

iraila 12 @ 1:00 pm - 2:00 pm

13

San Juan de la Cadena

San Juan de la Cadena

iraila 13 @ 1:10 pm - 2:10 pm

14

CES Compasión Escolapios

CES Compasión Escolapios

iraila 14 @ 10:15 am - 11:15 am

Askatasuna

Askatasuna

iraila 14 @ 11:45 am - 12:45 pm

Regina Pacis

Regina Pacis

iraila 14 @ 1:30 pm - 2:30 pm

15
16
17

CES San Cernin

CES San Cernin

iraila 17 @ 11:45 am - 12:45 pm

Rochapea

Rochapea

iraila 17 @ 1:00 pm - 2:00 pm

Santísimo Sacramento

Santísimo Sacramento

iraila 17 @ 1:30 pm - 2:30 pm

18

Remontival

Remontival

iraila 18 @ 1:15 pm - 2:15 pm

19

Amaiur

Amaiur

iraila 19 @ 12:00 pm - 1:00 pm

Alaitz IP

Alaitz IP

iraila 19 @ 1:00 pm - 2:00 pm

20

Berriozar DBHI

Berriozar DBHI

iraila 20 @ 10:20 am - 11:20 am

Hijas de Jesús

Hijas de Jesús

iraila 20 @ 1:00 pm - 2:00 pm

Bernat Etxepare

Bernat Etxepare

iraila 20 @ 1:00 pm - 2:00 pm

21

ALAIZ BHI

ALAIZ BHI

iraila 21 @ 10:05 am - 11:05 am

Atargi

Atargi

iraila 21 @ 1:00 pm - 2:00 pm

Hijas de Jesús

Hijas de Jesús

iraila 21 @ 1:00 pm - 2:00 pm

22
23
24

CES Sta Catalina Stmo Sacramento

CES Sta Catalina Stmo Sacramento

iraila 24 @ 11:45 am - 12:45 pm

Eulza

Eulza

iraila 24 @ 1:00 pm - 2:00 pm

Los Sauces

Los Sauces

iraila 24 @ 1:00 pm - 2:00 pm

25

IESO Berriozar

IESO Berriozar

iraila 25 @ 10:20 am - 11:20 am

Navarro Villoslada

Navarro Villoslada

iraila 25 @ 11:45 am - 12:40 pm

El Molino

El Molino

iraila 25 @ 12:00 pm - 1:00 pm

26

IES Tierra Estella

IES Tierra Estella

iraila 26 @ 12:30 pm - 1:30 pm

Lizarra

Lizarra

iraila 26 @ 1:30 pm - 2:30 pm

Mater Dei

Mater Dei

iraila 26 @ 3:30 pm - 4:30 pm

27

Buztintxuri

Buztintxuri

iraila 27 @ 12:00 pm - 1:00 pm

Sanduzelai

Sanduzelai

iraila 27 @ 1:00 pm - 2:00 pm

Vazquez de Mella

Vazquez de Mella

iraila 27 @ 1:00 pm - 2:00 pm

28

Basoko

Basoko

iraila 28 @ 8:15 am - 9:10 am

CES Larraona

CES Larraona

iraila 28 @ 8:30 am - 9:30 am

Sagrado Corazón

Sagrado Corazón

iraila 28 @ 10:45 am - 11:30 am

29
30
  • FORMACIÓN
    PRESTAKUNTZA
  • ENCUENTROS AUTOR/A
    EGILEAREKIN TOPAKETA
  • NARRACIÓN ORAL
    AHOZKO NARRAZIOA
  • CURSOS Y TALLERES
    IKASTAROAK ETA TAILERRAK
  • VARIAS ACTIVIDADES
    HAINBAT JARDUERA