Loading Events
Encontrar Eventos

Navegación entre vistas de Eventos

Ekitaldiak urtarrila 2019

Navegación en Calendario Mensual

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
1
2
3

Mª Cruz Aquerreta

Mª Cruz Aquerreta

urtarrila 3 @ 6:00 pm - 7:00 pm

4
5
6
7
8
9

Izaskun Mujika

Izaskun Mujika

urtarrila 9 @ 8:00 am - 5:00 pm

Mª Cruz Aquerreta

Mª Cruz Aquerreta

urtarrila 9 @ 8:00 am - 5:00 pm

10

Violeta Monreal

Violeta Monreal

urtarrila 10 @ 8:00 am - urtarrila 11 @ 5:00 pm

Luis Felipe Alegre

Luis Felipe Alegre

urtarrila 10 @ 8:00 am - urtarrila 11 @ 5:00 pm

11

Violeta Monreal

Violeta Monreal

urtarrila 10 @ 8:00 am - urtarrila 11 @ 5:00 pm

Luis Felipe Alegre

Luis Felipe Alegre

urtarrila 10 @ 8:00 am - urtarrila 11 @ 5:00 pm

12
13
14

Inés Bengoa

Inés Bengoa

urtarrila 14 @ 8:00 am - 5:00 pm

Amaia Elizagoien

Amaia Elizagoien

urtarrila 14 @ 8:00 am - 5:00 pm

15

Virginia Imaz

Virginia Imaz

urtarrila 15 @ 8:00 am - urtarrila 16 @ 5:00 pm

María Oset

María Oset

urtarrila 15 @ 8:00 am - 5:00 pm

16

Virginia Imaz

Virginia Imaz

urtarrila 15 @ 8:00 am - urtarrila 16 @ 5:00 pm

Yoshi Hioki

Yoshi Hioki

urtarrila 16 @ 8:00 am - urtarrila 18 @ 5:00 pm

Inés Bengoa

Inés Bengoa

urtarrila 16 @ 8:00 am - 5:00 pm

17

Yoshi Hioki

Yoshi Hioki

urtarrila 16 @ 8:00 am - urtarrila 18 @ 5:00 pm

Belatz

Belatz

urtarrila 17 @ 8:00 am - 5:00 pm

Pablo Lujife

Pablo Lujife

urtarrila 17 @ 8:00 am - 5:00 pm

18

Yoshi Hioki

Yoshi Hioki

urtarrila 16 @ 8:00 am - urtarrila 18 @ 5:00 pm

Isabel Aisa

Isabel Aisa

urtarrila 18 @ 8:00 am - 5:00 pm

19
20
21

Mª Cruz Aquerreta

Mª Cruz Aquerreta

urtarrila 21 @ 8:00 am - 5:00 pm

22

Izaskun Mujika

Izaskun Mujika

urtarrila 22 @ 8:00 am - 5:00 pm

23

Pep Bruno

Pep Bruno

urtarrila 23 @ 8:00 am - urtarrila 25 @ 5:00 pm

24

Pep Bruno

Pep Bruno

urtarrila 23 @ 8:00 am - urtarrila 25 @ 5:00 pm

25

Pep Bruno

Pep Bruno

urtarrila 23 @ 8:00 am - urtarrila 25 @ 5:00 pm

26
27
28

Anduriña Zurutuza

Anduriña Zurutuza

urtarrila 28 @ 8:00 am - urtarrila 30 @ 5:00 pm

29

Anduriña Zurutuza

Anduriña Zurutuza

urtarrila 28 @ 8:00 am - urtarrila 30 @ 5:00 pm

Samuel Mountoumnjou

Samuel Mountoumnjou

urtarrila 29 @ 8:00 am - urtarrila 31 @ 5:00 pm

30

Anduriña Zurutuza

Anduriña Zurutuza

urtarrila 28 @ 8:00 am - urtarrila 30 @ 5:00 pm

Samuel Mountoumnjou

Samuel Mountoumnjou

urtarrila 29 @ 8:00 am - urtarrila 31 @ 5:00 pm

Belatz

Belatz

urtarrila 30 @ 8:00 am - 5:00 pm

31

Samuel Mountoumnjou

Samuel Mountoumnjou

urtarrila 29 @ 8:00 am - urtarrila 31 @ 5:00 pm

Inés Bengoa

Inés Bengoa

urtarrila 31 @ 8:00 am - Otsaila 1 @ 5:00 pm

  • FORMACIÓN
    PRESTAKUNTZA
  • ENCUENTROS AUTOR/A
    EGILEAREKIN TOPAKETA
  • NARRACIÓN ORAL
    AHOZKO NARRAZIOA
  • CURSOS Y TALLERES
    IKASTAROAK ETA TAILERRAK
  • VARIAS ACTIVIDADES
    HAINBAT JARDUERA