Loading Events
Encontrar Eventos

Navegación entre vistas de Eventos

Ekitaldiak iraila 2021

Navegación en Calendario Mensual

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
1
2
3
4
5
6
7

CES Jaso

CES Jaso

iraila 7 @ 08:00 - 17:00

CES Redín

CES Redín

iraila 7 @ 08:00 - 17:00

8
9

IES BASOKO

IES BASOKO

iraila 9 @ 08:00 - 17:00

IES Navarro Villoslada

IES Navarro Villoslada

iraila 9 @ 08:00 - 17:00

Sanduzelai

Sanduzelai

iraila 9 @ 08:00 - 17:00

10

IES Ibaialde

IES Ibaialde

iraila 10 @ 08:00 - 17:00

11
12
13

Buztintxuri

Buztintxuri

iraila 13 @ 08:00 - 17:00

14

Liceo Monjardín

Liceo Monjardín

iraila 14 @ 08:00 - 17:00

Jaso

Jaso

iraila 14 @ 08:00 - 17:00

Bernat Etxepare

Bernat Etxepare

iraila 14 @ 08:00 - 17:00

15

IES Zizur

IES Zizur

iraila 15 @ 08:00 - 17:00

Vázquez de Mella

Vázquez de Mella

iraila 15 @ 08:00 - 17:00

Amor de Dios

Amor de Dios

iraila 15 @ 08:00 - 17:00

16

Santa Ana

Santa Ana

iraila 16 @ 08:00 - 17:00

IES Tierra Estella

IES Tierra Estella

iraila 16 @ 08:00 - 17:00

17

Mendillorri

Mendillorri

iraila 17 @ 08:00 - 17:00

Hegoalde

Hegoalde

iraila 17 @ 08:00 - 17:00

IESO Iparralde

IESO Iparralde

iraila 17 @ 08:00 - 17:00

18
19
20

Vedruna

Vedruna

iraila 20 @ 08:00 - 17:00

Elorri

Elorri

iraila 20 @ 08:00 - 17:00

Julio Caro Baroja

Julio Caro Baroja

iraila 20 @ 08:00 - 17:00

21

Nicasio de Landa

Nicasio de Landa

iraila 21 @ 08:00 - 17:00

Calasanz

Calasanz

iraila 21 @ 08:00 - 17:00

IES Félix Urabayen

IES Félix Urabayen

iraila 21 @ 08:00 - 17:00

22

El Puy

El Puy

iraila 22 @ 08:00 - 17:00

Lizarra Ikastola

Lizarra Ikastola

iraila 22 @ 08:00 - 17:00

IES Tierra Estella

IES Tierra Estella

iraila 22 @ 08:00 - 17:00

23

IES Eunate

IES Eunate

iraila 23 @ 08:00 - 17:00

Camino de Santiago

Camino de Santiago

iraila 23 @ 08:00 - 17:00

Sagrado Corazón

Sagrado Corazón

iraila 23 @ 08:00 - 17:00

24

El Molino

El Molino

iraila 24 @ 08:00 - 17:00

Hijas de Jesús

Hijas de Jesús

iraila 24 @ 08:00 - 17:00

Vedruna

Vedruna

iraila 24 @ 08:00 - 17:00

25
26
27

El Lago

El Lago

iraila 27 @ 08:00 - 17:00

San Juan de la Cadena

San Juan de la Cadena

iraila 27 @ 08:00 - 17:00

IES Mendillorri

IES Mendillorri

iraila 27 @ 08:00 - 17:00

28

Catalina de Foix

Catalina de Foix

iraila 28 @ 08:00 - 17:00

San Cernin

San Cernin

iraila 28 @ 08:00 - 17:00

CES Regina Pacis

CES Regina Pacis

iraila 28 @ 08:00 - 17:00

29

Sta Catalina-Stmo Sacramento

Sta Catalina-Stmo Sacramento

iraila 29 @ 08:00 - 17:00

CES Larraona Claret

CES Larraona Claret

iraila 29 @ 08:00 - 17:00

Santa Catalina

Santa Catalina

iraila 29 @ 08:00 - 17:00

30

IES Iturrama

IES Iturrama

iraila 30 @ 08:00 - 17:00

Santísimo Sacramento

Santísimo Sacramento

iraila 30 @ 08:00 - 17:00

  • FORMACIÓN
    PRESTAKUNTZA
  • ENCUENTROS AUTOR/A
    EGILEAREKIN TOPAKETA
  • NARRACIÓN ORAL
    AHOZKO NARRAZIOA
  • CURSOS Y TALLERES
    IKASTAROAK ETA TAILERRAK
  • VARIAS ACTIVIDADES
    HAINBAT JARDUERA