Loading Events
Encontrar Eventos

Navegación entre vistas de Eventos

Ekitaldiak urria 2019 › Prestakuntza

Navegación en Calendario Mensual

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
1

CES El Huerto

CES El Huerto

urria 1 @ 10:20 - 11:15

CES La Compasión

CES La Compasión

urria 1 @ 11:30 - 12:30

Paderborn-Víctor Pradera

Paderborn-Víctor Pradera

urria 1 @ 13:00 - 14:00

2

Vedruna

Vedruna

urria 2 @ 10:20 - 11:15

Liceo Monjardín

Liceo Monjardín

urria 2 @ 12:15 - 13:15

Calasanz

Calasanz

urria 2 @ 14:00 - 15:00

3

CP Rochapea

CP Rochapea

urria 3 @ 13:00 - 14:00

CP San Francisco

CP San Francisco

urria 3 @ 14:00 - 15:00

4
5
6
7

IESO Berriozar

IESO Berriozar

urria 7 @ 10:20 - 11:15

CP Eulza

CP Eulza

urria 7 @ 13:00 - 14:00

CP El Lago

CP El Lago

urria 7 @ 13:45 - 14:45

8

IES Eunate

IES Eunate

urria 8 @ 08:15 - 09:15

CES Larraona Claret

CES Larraona Claret

urria 8 @ 10:30 - 11:30

Erreniega IP

Erreniega IP

urria 8 @ 13:00 - 14:00

9

IES Ochoa de Olza

IES Ochoa de Olza

urria 9 @ 09:25 - 10:25

IES Zizur

IES Zizur

urria 9 @ 11:15 - 12:00

La Presentación

La Presentación

urria 9 @ 13:00 - 14:00

10

IES Basoko

IES Basoko

urria 10 @ 08:15 - 09:15

Bernat Etxepare IP

Bernat Etxepare IP

urria 10 @ 13:00 - 14:00

CP San Jorge

CP San Jorge

urria 10 @ 14:10 - 15:00

11

E.I. María Reina

E.I. María Reina

urria 11 @ 10:00 - 11:00

Torre Monreal

Torre Monreal

urria 11 @ 11:45 - 12:45

CP Huertas Mayores

CP Huertas Mayores

urria 11 @ 13:25 - 14:25

12
13
14

Andrés Muñoz

Andrés Muñoz

urria 14 @ 10:45 - 11:45

CP Mendialdea I

CP Mendialdea I

urria 14 @ 14:00 - 15:00

Notre Dame

Notre Dame

urria 14 @ 14:00 - 15:00

15

IES Barañain

IES Barañain

urria 15 @ 10:05 - 11:00

CP Lorenzo Goicoa

CP Lorenzo Goicoa

urria 15 @ 13:00 - 14:00

CP Azpilagaña

CP Azpilagaña

urria 15 @ 13:00 - 14:00

16

CP Virgen Blanca

CP Virgen Blanca

urria 16 @ 13:00 - 14:00

Nuestra Sra. del Huerto

Nuestra Sra. del Huerto

urria 16 @ 15:00 - 16:00

17

IES Irubide

IES Irubide

urria 17 @ 12:30 - 13:30

CP Camino de Santiago

CP Camino de Santiago

urria 17 @ 13:00 - 14:00

CP Iturrama

CP Iturrama

urria 17 @ 14:15 - 15:15

18

Santa Luisa Marillac

Santa Luisa Marillac

urria 18 @ 11:20 - 12:15

CP Cardenal Ilundain

CP Cardenal Ilundain

urria 18 @ 13:00 - 14:00

19
20
21

E.I. Lourdes

E.I. Lourdes

urria 21 @ 09:55 - 10:55

E.I. Santa Ana

E.I. Santa Ana

urria 21 @ 10:00 - 11:00

Compañía de María

Compañía de María

urria 21 @ 11:10 - 12:00

22

El Molino

El Molino

urria 22 @ 11:30 - 12:30

Mendialdea II IP

Mendialdea II IP

urria 22 @ 12:50 - 13:50

CES Regina Pacis

CES Regina Pacis

urria 22 @ 14:15 - 15:15

23

José Mª Iribarren

José Mª Iribarren

urria 23 @ 11:30 - 12:30

CP San Pedro

CP San Pedro

urria 23 @ 13:00 - 14:00

Mater Dei

Mater Dei

urria 23 @ 15:00 - 16:00

24
25
26
27
28
29
30
31
  • FORMACIÓN
    PRESTAKUNTZA
  • ENCUENTROS AUTOR/A
    EGILEAREKIN TOPAKETA
  • NARRACIÓN ORAL
    AHOZKO NARRAZIOA
  • CURSOS Y TALLERES
    IKASTAROAK ETA TAILERRAK
  • VARIAS ACTIVIDADES
    HAINBAT JARDUERA